Azjateria

Data Założenia: 23 sierpień 2014
Data Aktualizacji/Zmiany: 30 kwiecień 2016
Data III Zmiany: 14 luty 2018

Azjateria to blog informacyjny w którym przybyły czytelnik może znaleźć artykuły, recenzje, itd. dotyczące azjatyckich zespołów, czy mang, manhw, aniem, itp. Strona dopiero się rodzi, więc minie parę dobrych lat kiedy dojdziemy do perfekcji. Mamy jednak nadzieję, że wspólnymi siłami uda nam się prowadzenie ukochanej azjaterii!

- - - - - - - -

Co do naboru... 
Wystarczy podać kontakt do siebie, najlepiej numer GG, bo tam jestem najczęściej, ale jeśli ktoś chce się do mnie zgłosić przez e-mail to również proszę go podać.
Proszę również wypisać co chcielibyście robić:
(zajęcia + wymagania)
- artykuły (dobra znajomość polskiego oraz angielskiego, wiedza na temat tego co się opisuje)
- recenzje dram (dobra znajomość polskiego oraz angielskiego, obszerna wiedza na temat tego co się opisuje)
- recenzje albumów (dobra znajomość polskiego)
- recenzje piosenek (dobra znajomość języka polskiego)
- dodawaniem zespołów męskich (sprawna obsługa stron graficznych; uwaga podam je w momencie, kiedy zgłosicie się do tego podpunktu! Oczywiście nie musicie zaczynać szybko, w pewnym momencie stanie się to już przyzwyczajeniem, więc nie bójcie się zgłaszać)
- dodawaniem zespołów żeńskich (sprawna obsługa stron graficznych; uwaga podam je w momencie, kiedy zgłosicie się do tego podpunktu! Oczywiście nie musicie zaczynać szybko, w pewnym momencie stanie się to już przyzwyczajeniem, więc nie bójcie się zgłaszać)
- dodawaniem zespołów mieszanych (sprawna obsługa stron graficznych; uwaga podam je w momencie, kiedy zgłosicie się do tego podpunktu! Oczywiście nie musicie zaczynać szybko, w pewnym momencie stanie się to już przyzwyczajeniem, więc nie bójcie się zgłaszać)
- dodawaniem solistów (sprawna obsługa stron graficznych; uwaga podam je w momencie, kiedy zgłosicie się do tego podpunktu! Oczywiście nie musicie zaczynać szybko, w pewnym momencie stanie się to już przyzwyczajeniem, więc nie bójcie się zgłaszać)
- dodawaniem solistek (sprawna obsługa stron graficznych; uwaga podam je w momencie, kiedy zgłosicie się do tego podpunktu! Oczywiście nie musicie zaczynać szybko, w pewnym momencie stanie się to już przyzwyczajeniem, więc nie bójcie się zgłaszać)
dodawaniem aktorów (dobra znajomość języka angielskiego) 
dodawaniem aktorek (dobra znajomość języka angielskiego) 
dodawaniem dram (sprawna obsługa stron graficznych; sprawne wyszukiwanie zdjęć dobrej jakości, znajomość języka polskiego [chodzi o opis]; dobra znajomość opisywanej dramy)
- ciekawostki (dobra znajomość opisywanego zespołu, znajomość języka angielskiego oraz polskiego)
- recenzje mang/manhw/manhua'y (dobra znajomość języka polskiego)
- recenzje anime (dobra znajomość języka polskiego)
- dodawanie mang/manhw/manhua'y (sprawna obsługa stron graficznych; uwaga podam je w momencie, kiedy zgłosicie się do tego podpunktu! Oczywiście nie musicie zaczynać szybko, w pewnym momencie stanie się to już przyzwyczajeniem, więc nie bójcie się zgłaszać)
- dodawanie anime (sprawna obsługa stron graficznych; uwaga podam je w momencie, kiedy zgłosicie się do tego podpunktu! Oczywiście nie musicie zaczynać szybko, w pewnym momencie stanie się to już przyzwyczajeniem, więc nie bójcie się zgłaszać)
- aktualizowanie (tutaj możecie podać co chcecie sprawdzać, wymagana jest jedynie cierpliwości)
- aktualizowanie albumów (cierpliwość oraz dobra znajomość albumów)
- wasze pomysły!

Wymagania pewnie wydają wam się nieco przerażające, ale nie martwcie się, tak nie jest. W momencie kiedy do was napiszę w związku z waszym zgłoszeniem wszystko wytłumaczę. Dlatego też nie obawiajcie się, że tego jest tak dużo!

Komentarze

Popularne posty